Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna
Spotkanie konsultacyjne Drukuj E-mail
         Image
Ostrzeżenie meteorologiczne Drukuj E-mail

Ostrzeżenie meteo upał.pdf

Poradnik Rządowego Centrum Bezpieczeństwa - upał Drukuj E-mail

Poradniki dla mieszkańców w zakresie przeciwdziałania negatywnym skutkom upałów oraz bezpiecznego spędzania czasu w okresie urlopowym.
Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej informacjami.

Poradnik - Jak przygotowć się na upał.pdf
Poradnik - Jak przygotować się na burzę.pdf
Poradnik - Jak przygotować się na wichury.pdf
Poradnik-  Bezpieczny urlop.pdf

Biblioteka z p@sją Drukuj E-mail

ImageBiblioteka Publiczna Gminy Grodziec otrzymała Certyfikat „Biblioteka z p@sją, przyznany przez  Fundację Orange: "Ta biblioteka jest przyjazna i otwarta dla internautów w każdym wieku. W ramach programu Orange dla bibliotek zapewniła użytkownikom możliwość włączenia do świata cyfrowej edukacji". Dzięki współpracy  z Fundacją Orange od 2010 roku mogliśmy wspierać mieszkańców Grodźca i okolic w rozwoju informacyjnym i podnieść ich „cyfrowe”  umiejętności. Udział   w programie „Orange dla bibliotek” zapewnił bibliotece i jej czytelnikom bezpłatny dostęp do Internetu, co  ułatwiło i udoskonaliło przeprowadzenie warsztatów, lekcji bibliotecznych, kursów zarówno komputerowych jak i internetowych.
Serdecznie dziękujemy Fundacji Orange za wsparcie finansowe i inspirację do działania, dzięki czemu nasza biblioteka stała się prawdziwym centrum informacyjnym, kulturalnym i edukacyjnym.
Wszystkich użytkowników nadal zapraszamy w progi bibliotecznej placówki, gdzie w dalszym ciągu w naszej ofercie jest darmowy Internet.

Informacja dla rolników Drukuj E-mail

Grodziec, dnia 15 lipca 2015r.

Rolnicy!


       W związku z napływającymi do tutejszego Urzędu sygnałami o suszy, która wystąpiła na terenie naszej Gminy, w uprawach zbóż ozimych, jarych i częściowo łąkach Rolnicy, których uprawy ucierpiały w wyniku tego zjawiska proszeni są o zgłaszanie tego faktu na wstępnie przygotowanych wnioskach do dnia 10 sierpnia 2015r. i przekazanie ich sołtysom, bądź bezpośrednio  w Urzędzie Gminy w pokojach 9, 10 lub 11. 
      Należy wypełnić notatkę służbową, tj. podać swoje dane osobowe, numer telefonu, jakie uprawy zostały zniszczone, na jakim obszarze i w jakim procencie poniesiono straty, a także podać pozostałe uprawy, nawet te, w których nie wystąpiło zjawisko suszy.  
     Powierzchnie i rodzaje upraw powinny zgadzać się z wnioskami o dopłaty wypełnianymi do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
     Komisja po otrzymaniu od Państwa zgłoszeń rozpocznie lustrację w terenie  i opracuje protokoły oszacowania zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej przygotowanych przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu.


                                                                       Wójt Gminy Grodziec
 /-/ Anna Andrzejewska 
                                                                              

 Protokół - susza 2015.doc

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 71 - 80 z 339
Aktualnie jest 20 gości online

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange