Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna
Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2015 r. Drukuj E-mail

ImageNarodowe Święto Niepodległości obchodzimy 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. , po 123 latach zaborów. W  97. rocznicę tego wydarzenia , bohaterom, którzy  zmarli za Ojczyznę społeczność Gminy Grodziec złożyła hołd wdzięczności. Obchody Święta Niepodległości rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny, odprawiona w kościele pw. św. Wojciecha  w Grodźcu przez  proboszcza parafii Grodziec  ks. kan. dr Władysława Piechotę  oraz proboszcza parafii Królików ks. Grzegorza Groszkowskiego.

Czytaj całość...
25 -lecie pełnienia funkcji sołtysa Drukuj E-mail

Image10 listopada 2015 r. Pani Marianna Markiewicz obchodziła 25-lecie pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Biała. Z tej okazji mieszkańcy miejscowości Biała przygotowali dla niej w remizie OSP  uroczyste przyjęcie. Były kwiaty i podziękowania, do których pragną przyłączyć się również władze samorządowe. Gratulujemy Pani Marianno tak pięknego jubileuszu. Dziękujemy za wysiłek włożony w działania na rzecz mieszkańców i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.        

Czytaj całość...
Komunikat ostrzegawczy Drukuj E-mail

Komunikat ostrzegawczy- silny wiatr 10.11.2015 r.pdf

Jesienny pociąg na bibliotecznej stacji! Drukuj E-mail

Stoi pociąg na peronie, żółte liście ma w wagonie i kasztany ,i żołędzie…(D. Gellner)

ImageW słoneczny dzień 29.10.2015r. Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec odwiedziły dzieci z klasy 0   Przedszkola Samorządowego w Grodźcu wraz z panią Barbarą Sapikowską. Kierownik biblioteki rozpoczęła spotkanie od przedstawienia dzieciom ogólnych zasad panujących w bibliotece. Dowiedziały się one , w jaki sposób zostać czytelnikiem, jak korzysta się z księgozbioru i to, że książki należy szanować. Nie obyło się również bez przeczytania dzieciom wiersza o jesieni - Doroty Gellner.

Czytaj całość...
Program obchodów Święta Niepodległości Drukuj E-mail
                                   Image
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 41 - 50 z 339
Aktualnie jest 24 gości online

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange