Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna
Jubileusz Złotych Godów Drukuj E-mail

                                          Image

       Jak co roku, Urząd Stanu Cywilnego w Grodźcu, zorganizował ceremonię wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj całość...
Jubileusz 103. urodzin Drukuj E-mail

ImageDzień 13 stycznia 2016 roku był niezwykły dla Pani Janiny Rybarczyk, tego dnia bowiem obchodziła swoje 103. urodziny! To wyjątkowe wydarzenie było okazją do złożenia Jubilatce wizyty przedstawicieli władz. Wójt Gminy Grodziec  Anna Andrzejewska oraz Przewodniczący Rady Gminy Mariusz Woźniak na ręce dostojnej Jubilatki złożyli  kwiaty oraz serdeczne życzenia dobrego zdrowia, spokojnych i szczęśliwych kolejnych dni w otoczeniu kochającej rodziny. Przy torcie wznoszono toast z życzeniami nie 100, ale 200 lat. Wzruszona Pani Janina Rybarczyk z pięknym uśmiechem na twarzy dziękowała za pamięć i obecność. Spotkanie to było dla wszystkich niezwykłym przeżyciem.

Komunikat Drukuj E-mail

ImageDrodzy Mieszkańcy !     

   W związku z nadejściem okresu zimowego i możliwością występowania obfitych opadów śniegu, przypominamy wszystkim właścicielom, zarządcom i administratorom nieruchomości, o obowiązku uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, a także z dróg osiedlowych i parkingów – zgodnie z art. 5, ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2013 r.,  poz. 1399 z późn. zm.) „4) uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości; właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych”
   Jednocześnie przypominam o konieczności odśnieżania dachów oraz usuwania sopli lodowych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi.                 
   Niedopełnienie przez właścicieli ww. obowiązków podlegać może karze grzywny zgodnie  z art. 10 ust. 2 i 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku  w gminach (t. j. Dz. U. z 2013 r.,  poz. 1399 z późn. zm.)

Gminny Turniej Tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Grodziec Drukuj E-mail

                      Image
Dokumenty do pobrania

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO TURNIEJU TENISA.doc
Regulamin Turnieju w Tenisa Stołowego.doc
ZGODA NA UDZIAŁ NIELETNIEGO.doc

Ferie z językiem amgielskim w bibliotece Drukuj E-mail

              Image

Informacja - fun.pdf

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 21 - 30 z 339
Aktualnie jest 6 gości online

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange