Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Drukuj E-mail

                        Image

W sobotę, 20 lutego 2016 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Grodźcu odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Grodziec.

Zorganizowany po raz pierwszy turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział 44 zawodników z terenu gminy Grodziec. Podczas rywalizacji sportowej wyłoniono zwycięzców, którym Anna Andrzejewska - Wójt Gminy Grodziec wraz z Krzysztofem Wegnerem - Dyrektorem ZS w Grodźcu  wręczyli zasłużone puchary i dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów. 

                       Image

Oto wyniki turnieju w poszczególnych rozgrywanych kategoriach:

Dziewczęta ze szkół podstawowych
1. Beata Lewandowska – SP Grodziec
2. Natalia Pietrzak – SP Królików
3. Nikola Czech – SP Grodziec
4. Natalia Musiałowska – SP Grodziec

Chłopcy ze szkół podstawowych
1. Jakub Janiszewski – SP Grodziec
2. Piotr Hyżak – SP Królików
3. Krzysztof Kaczmarek – SP Królików
4. Kamil Łechtański – SP Królików
5. Maciej Janczak – SP Grodziec
6. Rafał Kwaśniewski – SP Królików
7. Adam Andrzejak – SP Królików
8. Patryk Musiałowski – SP Grodziec
9. Patryk Łechtański – SP Królików
10. Patryk Czech – SP Grodziec
11. Hubert Walczak – SP Grodziec
12. Miłosz Szmytka – SP Grodziec

Dziewczęta z gimnazjum
1. Alicja Wysocka
2. Daria Ślugaj
3. Weronika Jasiak

Chłopcy z gimnazjum
1. Jakub Cegielski
2. Michał Woźniak
3. Marcin Klimczak
4. Andrzej Kuźnik
5. Eryk Furmaniak
6. Klaudiusz Michalak

Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne
1. Krystian Siek
2. Szymon Szczepanowski
3. Bartosz Szczepanowski
4. Patryk Ślugaj

Kobiety
1. Patrycja Wykrętowicz

Mężczyźni
1. Michał Bonczysty
2. Krzysztof Nowakowski
3. Przemysław Przespolewski
4. Sebastian Urbaniak
5. Paweł Pluciński
6. Adrian Siek
7. Łukasz Szczepankiewicz
8. Paweł Ślugaj
9. Krzysztof Lewandowski
10. Daniel Pięciak
11. Zbigniew Szczepanowski
12. Jarosław Rowiński
13. Jarosław Cegielski
14. Radosław Janiszewski

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy za rok na kolejny turniej.

GALERIA FOTOGRAFII

< Poprzedni   Następny >
Aktualnie jest 17 gości online

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange