Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna arrow Ogłoszenia i informacje arrow Informacja
Informacja Drukuj E-mail

Informacja dotycząca wzoru wniosku
o udzielenie dofinansowania do usuwania
wyrobów zawierających azbest


       Rada Powiatu Konińskiego przyjęła nowy wzór wniosku o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest, który będzie obowiązywał od stycznia 2016r. Wzór wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w Urzędzie Gminy w Grodźcu, Starostwie Powiatowym w Koninie oraz do pobrania na stronie internetowej Starostwa: http://bip.powiat.konin.pl/ w zakładce Środowisko Naturalne/Programy z zakresu ochrony środowiska/Azbest.
      Wnioski do realizacji w roku 2016 należy składać do Starostwa Powiatowego w Koninie od stycznia 2016r. wraz z oświadczeniem. Przedmiotowe dokumenty muszą zostać podpisane przez właścicieli i współwłaścicieli nieruchomości. Wnioski realizowane będą według kolejności wpływu do Starostwa Powiatowego w Koninie. Planowany termin rozpoczęcia realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu konińskiego – kontynuacja” w terenie to maj-czerwiec 2016r.

Ponadto Urząd Gminy Grodziec przypomina, że do końca stycznia należy złożyć informację o wyrobach zawierających azbest (pok. nr 10).


Wójt Gminy Grodziec
/-/ Anna Andrzejewska


Dokumenty do pobrania.zip

< Poprzedni   Następny >

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange