Advertisement
 |  Mapa serwisu  |  Galeria fotografii  |  Linki  |  Kontakt  | 
Strona główna
Turniej dziewcząt o puchar Starosty i nagrodę Wójta Gminy Grodziec Drukuj E-mail

Image22 września br.siedem drużyn dziewcząt szkół podstawowych walczyło w piłkarskim turnieju zorganizowanym po raz XIV przez Uczniowski Klub Sportowy w Lipicach. Po emocjonującej walce wygrała drużyna Szkoły Podstawowej  w Białobłotach. Drugie miejsce wywalczył zespół z Grodźca, a trzecie zawodniczki z Lipic. Królem strzelców z dorobkiem 8 bramek została Ewelina Jaroszewska z UKS Lipice, a najlepszą bramkarką  Sara Wawrocka  ze szkoły w Białobłotach.

ImagePierwszym etapem zawodów była gra w grupach. W grupie pierwszej występowały zespoły szkół: Białobłoty Królików, Kawnice, Grodziec, a w drugiej:Osiecza, Lipice  i Grabienice. Zespoły grały  systemem "każdy z każdym". W dziewięciu meczach tej fazy rozgrywek dziewczęta strzeliły aż 18 goli, a wszystkie mecze były bardzo emocjonujące. Pierwsza i druga drużyna z każdej z grup wzięły udział w  półfinałach.

ImageOto ich wyniki: Białobłoty - Lipice  0:0  - w rzutach karnych 3:1,Grodziec-Osiecza 3:1. W meczu finałowym o I miejsce Białobłoty pokonały Grodziec 1:0. III miejsce w rywalizacji z Osieczą wywalczyły Lipice wynikiem 3:1. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów na boisku.
Szczegółowa relacja.pdf
  
 GALERIA FOTOGRAFII

< Poprzedni   Następny >
Aktualnie jest 26 gości online

 


Czyste środowisko 

Przedszkole marzeń 

     
 
 DUKAT LOKALNY 4PARTNERKI

Fundacja Orange